Oferta dla architektów i biur projektowych

Nasza firma zaprasza do współpracy architektów, projektantów wnętrz i biura projektowe. Zapewniamy Bezstresowa, sprawną obsługę i to, co najważniejsze, czyli zadowolenie Państwa klientów. Dostarczamy bezpłatnie katalogi i wzory kolorów a także pomoc w fazie projektowania, co jest szczególnie ważne na początku współpracy.

Oferta dla Developerów

Zapraszamy Państwa do realizacji swoich apartamentów i domów pokazowych na preferencyjnych warunkach. Zapieniamy profesjonalne podejście to projektu oraz sprawna i szybka realizacje. Nasze aranżacje kuchenne Beda ozdoba każdego wnętrza i podniosą wartość obiektu pokazowego. Z pewnością nasze meble w Państwa modelowych mieszkaniach będą tworzyły wyszukana atmosferę i zachęcały do zakupu nieruchomości.

W naszej ofercie znajdują się luksusowe meble kuchenne; Naszą stronę znajdziesz pod hasłami: niemieckie kuchnie Warszawa, niemieckie meble kuchenne Warszawa. Oferujemy meble firmy Haecker.
kuchnie haecker, kuchnie klasyczne, kuchnie stylowe, kuchnie nowoczesne, kuchnie na wymiar, kuchnie bezuchwytowe, kuchnie modern, kuchnie na zamówienie, meble kuchenne mazowieckie, niemieckie meble kuchenne haecker
Copyright ©: Lome meble 2014
Lome meble
ul. Mickiewicza 1b, 05-270 Marki k/Warszawy
Tel. +48 (0-22) 224 08 14, +48 (0-22) 498 77 32
Tel. kom. +48 513 075 557
e-mail: salon@lome-meble.pl