W naszym Salonie Klienci znajdą szeroki wybór mebli kuchennych niemieckiej firmy Hacker. L.O.M.E. jest oficjalnym partnerem i dystrybutorem mebli tej firmy w Polsce.

Meble kuchenne Hacker to…

JAKOŚĆ i DESIGN, które czynią domowe przestrzenie naprawdę wyjątkowymi. To meble, których design odpowiada na potrzeby klasycznych, podmiejskich rezydencji, jak i nowoczesnych apartamentów. Szeroki wybór wysokojakościowych materiałów, stylistyki oraz kolorystyki, wzornictwo związane z aktualnymi, światowymi trendami stanowią jedne z wielu wyróżników tej marki.

Meble Hacker to TRADYCJA nadawania marzeniom Klientów realnych form, które służą im na co dzień. Przez lata. Początki firmy sięgają 1938 roku, a w ciągu ponad 70 lat firma z lokalnego zakładu stolarskiego zmieniła się w uznanego producenta mebli kuchennych. Najlepsi projektanci oraz rzemieślnicy współpracujący z firmą są gwarancją, że kuchnie Klientów i domowe przestrzenie są unikalne, funkcjonalne i wykonane z dbałością o każdy szczegół.

MIĘDZYNARODOWE UZNANIE potwierdza obecność marki w 60 krajach na całym świecie. Wszędzie, gdzie są meble Hacker, tam jest ponadczasowy styl i ponadprzeciętna jakość. Potwierdzeniem tej ostatniej są certyfikaty ISO: 9001 (wysoka jakość zarządzania i funkcjonowania firmy) oraz 14001 (świadome zarządzanie środowiskiem naturalnym). Dodatkowo firma otrzymała również prestiżowy znak jakości “B2B Qualitätslabel” (rzetelność finansowa).

NOWATORSTWO oraz osiąganie jak najlepszych efektów projektowo-produkcyjnych zawsze było jednym z priorytetów działania firmy. Sprawny i nowoczesny proces produkcji to gwarancja dla Klientów, że ich zamówienie będzie zrealizowane w możliwie najkrótszym czasie, a dla firmy to prawdziwy powód do dumy (tylko w ostatnich latach Hacker został nagrodzony 3 prestiżowymi nagrodami BMK przyznawanymi za za nowatorstwo architektoniczne).

W naszej ofercie znajdują się luksusowe meble kuchenne; Naszą stronę znajdziesz pod hasłami: niemieckie kuchnie Warszawa, niemieckie meble kuchenne Warszawa. Oferujemy meble firmy Haecker.
kuchnie haecker, kuchnie klasyczne, kuchnie stylowe, kuchnie nowoczesne, kuchnie na wymiar, kuchnie bezuchwytowe, kuchnie modern, kuchnie na zamówienie, meble kuchenne mazowieckie, niemieckie meble kuchenne haecker
Copyright ©: Lome meble 2014
Lome meble
ul. Mickiewicza 1b, 05-270 Marki k/Warszawy
Tel. +48 (0-22) 224 08 14, +48 (0-22) 498 77 32
Tel. kom. +48 513 075 557
e-mail: salon@lome-meble.pl