HARMONIA. Materiałów, wnętrza, formy. Seria X-cut to meble wykonane tylko i wyłącznie z naturalnych elementów. To piękno zgodne z naturą pomieszczenia.
PROSTOTA. Meble stworzone z myślą o byciu razem: minimalistyczne formy zachwycają naturalnymi materiałami i wygodą użytkowania. Po prostu wysmakowany design!
MOŻLIWOŚCI. Szeroka oferta wygodnych rozwiązań do małych i dużych przedpokoi, które zamienią je w zaskakujące przestrzenie. Unikalny design przyciągnie uwagę gości. Od wejścia.
ELASTYCZNOŚĆ. Idealnie dopasowane do każdej przestrzeni. Nadadzą wnętrzom nowoczesnego i unikatowego charakteru. Każdy jest inny, a inny znaczy oryginalny.
W naszej ofercie znajdują się luksusowe meble kuchenne; Naszą stronę znajdziesz pod hasłami: niemieckie kuchnie Warszawa, niemieckie meble kuchenne Warszawa. Oferujemy meble firmy Haecker.
kuchnie haecker, kuchnie klasyczne, kuchnie stylowe, kuchnie nowoczesne, kuchnie na wymiar, kuchnie bezuchwytowe, kuchnie modern, kuchnie na zamówienie, meble kuchenne mazowieckie, niemieckie meble kuchenne haecker
Copyright ©: Lome meble 2014
Lome meble
ul. Mickiewicza 1b, 05-270 Marki k/Warszawy
Tel. +48 (0-22) 224 08 14, +48 (0-22) 498 77 32
Tel. kom. +48 513 075 557
e-mail: salon@lome-meble.pl