DOŚWIADCZENIE to przyszłość,
dlatego cenimy każdy dzień z naszej dziesiącioletniej obecności na rynku mebli kuchennych. Salon L.O.M.E. mieści się 15 kilometrów od centrum Warszawy, w Markach. Dysponujemy własnym zapleczem wystawowo-magazynowym i transportowym, co wpływa na konkurencyjne ceny i najlepszy serwis dla naszych Klientów.

JAKOŚĆ + DESIGN, które cieszą latami,
to zasługa naszej współpracy z najlepszymi niemieckimi producentami mebli kuchennych. Jesteśmy oficjalnym partnerem i dystrybutorem mebli firmy Haecker oraz Schroder Kuchen. Klienci L.O.M.E. mają pewność, że ich kuchnie będą zaprojektowane ze szczególną dbałością o każdy element oraz z użyciem najszlachetniejszych, ale i najnowszych materiałów.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE jest dla nas priorytetem.
Na każdym etapie współpracy oferujemy profesjonalne doradztwo oraz sprawną pracę najlepszych specjalistów. Każdy projekt jest inny, dlatego nasze kuchnie są idealnym uzupełnieniem dla domowej, zawsze bardzo osobistej strefy.

MOŻLIWOŚĆ WYBORU to gwarancja zadowolenia.
W naszym salonie nasi Klienci znajdą przestronną, aktualizowaną na bieżąco ekspozycję mebli kuchennych i wysokiej klasy sprzętu AGD do zabudowy. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne ceny na nasze produkty.

L.O.M.E. loves home:
nasze meble kochają domowe wnętrza. Ich nietuzinkowe formy i zastosowane rozwiązania odpowiadają na potrzeby domowników, czyniąc ich codzienność niecodzienną. Projektujemy kuchnie, w których liczy się design, oferujemy meble, w których chodzi o jakość, tworzymy miejsca, w których rządzą uczucia.

W naszej ofercie znajdują się luksusowe meble kuchenne; Naszą stronę znajdziesz pod hasłami: niemieckie kuchnie Warszawa, niemieckie meble kuchenne Warszawa. Oferujemy meble firmy Haecker.
kuchnie haecker, kuchnie klasyczne, kuchnie stylowe, kuchnie nowoczesne, kuchnie na wymiar, kuchnie bezuchwytowe, kuchnie modern, kuchnie na zamówienie, meble kuchenne mazowieckie, niemieckie meble kuchenne haecker
Copyright ©: Lome meble 2014
Lome meble
ul. Mickiewicza 1b, 05-270 Marki k/Warszawy
Tel. +48 (0-22) 224 08 14, +48 (0-22) 498 77 32
Tel. kom. +48 513 075 557
e-mail: salon@lome-meble.pl