W naszym salonie oferujemy Klientom meble jednej z najbardziej uznanych, ale i modnych marek na rynku wnętrzarskim, czyli niemieckiej firmy SUDBROCK.

SUDBROCK to PEWNOŚĆ dobrego wyboru. Minimalistyczne formy mebli są idealnym wyborem dla osób, które w tym co mniej, widzą więcej oraz tych, które chcą urządzić swoje wnętrza zgodnie z PONADCZASOWYM STYLEM, ale i najnowszymi trendami w projektowaniu.

Zachowujące NIEMIECKĄ JAKOŚĆ, wykonane z najlepszych materiałów meble cieszą nie tylko oko domowników, ale i kryją wiele przydatnych funkcjonalności.

NATURALNOŚĆ tych niezwykłych form zapewnia wysokogatunkowe drewno, z którego są stworzone oraz brak płyt czy sztucznych folii w ich wykończeniach.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE wykorzystywane w procesie produkcji oraz praca zespołu profesjonalistów są jednymi z ważniejszych czynników wpływających na sukces mebli SUDBROCK. Ich designem cieszą się tysiące osób na całym świecie, a teraz dołączają do nich Klienci salonu L.O.M.E.

W naszej ofercie znajdują się luksusowe meble kuchenne; Naszą stronę znajdziesz pod hasłami: niemieckie kuchnie Warszawa, niemieckie meble kuchenne Warszawa. Oferujemy meble firmy Haecker.
kuchnie haecker, kuchnie klasyczne, kuchnie stylowe, kuchnie nowoczesne, kuchnie na wymiar, kuchnie bezuchwytowe, kuchnie modern, kuchnie na zamówienie, meble kuchenne mazowieckie, niemieckie meble kuchenne haecker
Copyright ©: Lome meble 2014
Lome meble
ul. Mickiewicza 1b, 05-270 Marki k/Warszawy
Tel. +48 (0-22) 224 08 14, +48 (0-22) 498 77 32
Tel. kom. +48 513 075 557
e-mail: salon@lome-meble.pl